ZAMÓW W PIZZERII WEGAŃSKIEJ

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów będących weganami, zadbaliśmy o to, aby i w naszym menu znalazły się pizze, które zaspokoją ich potrzeby. Znajdziecie je na naszej stronie poświęconej w całości pizzom wegańskim. Jeśli chcecie zamówić wegańską pizzę w Warszawie, to już teraz zapoznajcie się z naszym menu dostępnym na stronie www.wzielonegramy.waw.pl. Chociaż obecnie obsługujemy jedynie Żoliborz i część Bielan, to zapraszamy też do składania zamówień telefonicznych i odbiór osobisty osoby z innych dzielnic.

ZAMÓW PIZZĘ WEGAŃSKĄ

Jeśli zerkniesz do naszego menu na stronie www.wzielonegramy.waw.pl, to zwrócisz uwagę na to, że naszym Klientom serwujemy w Warszawie nie tylko smaczną pizzę wegańską, ale też inne dania dla wegan, jak  Zapiekanka Wegan, Makaron Pomodoro czy Sałatka z Tofu. Oferujemy także pizzę bezglutenową.
Naszą pizzę wegańską zamówić możesz zarówno w naszym lokalu, jak i z dowozem na terenie miasta. Obecnie dowozimy tylko na Żoliborzu i części Bielan.

Pizza wegańska Bielany

Poszukujesz pizzerii wegańskiej na Bielanach? Świetnie trafiłeś. Co prawda znajdujemy się na Żoliborzu, ale dowozimy nasze pizze także na Bielany w ograniczonej strefie. Jeśli nie jesteś pewien, czy twoja lokalizacja znajduje się w naszej strefie dostaw, zadzwoń do nas i zapytaj (795 60 55 99) lub sprawdź swój adres w zakładce "Dostawa".

Pizza wegańska Żoliborz

A może chcesz złożyć zamówienie z dowozem na Żoliborzu? Wspaniale, znajdujemy się na Żoliborzu więc jeśli chcesz zamówić naszą wegańską pizzę na Żoliborz, nie będzie z tym żadnego problemu, gdyż cała dzielnica znajduje się w naszej strefie dostaw.