zamów w pizzerii bezglutenowej

ZAMÓW PIZZĘ BEZGLUTENOWĄ

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że wśród osób chcących zamawiać pizzę z dowozem znajduje się coraz więcej tych, które odżywiają się w oparciu o dietę pozbawioną glutenu. Z myślą o nich postanowiliśmy wprowadzić u nas specjalną ofertę, dzięki której każdy zamówić może u nas pizzę bezglutenową. Jeśli i Ty masz taki plan, to kontaktując się z nami lub zlecając zamówienie za pośrednictwem naszej strony internetowej pamiętaj o tym, aby zaznaczyć, że zależy Ci na otrzymaniu pizzy bezglutenowej. Obiecujemy, że Twoje zamówienie potraktujemy indywidualnie i przygotujemy dla Ciebie pizzę zgodną z Twoimi zalecaniami!
Naszą pizzę zamówić możesz zarówno w naszym lokalu, jak i z dowozem. 

WAŻNE !!!

Aby nasza pizza bezglutenowa była przygotowana zgodnie z przepisem, proszę wziąć pod uwagę, że na przygotowanie potrzebujemy ok. 1,5 godziny ( w zależności od ilości zamówień w danej chwili). Pizzę bezglutenową przygotowujemy na indywidualne zamówienie, TYLKO w rozmiarze 30cm. Cena pizzy bezglutenowej to suma ceny wybranej pizzy plus 8 zł dopłaty za ciasto bezglutenowe. Jeśli chcesz zjeść naszą pizzę bezglutenową w lokalu, zadzwoń do nas, abyśmy przygotowali ciasto, a rodzaj pizzy możesz wybrać w lokalu.

Pizza bezglutenowa Żoliborz

Z uwagi na ogromną popularność naszej pizzy byliśmy zobowiązani do tego, aby w naszej znalazła się pizza bezglutenowa. Dzięki temu będąc zwolennikiem pizzy bezglutenowej możesz zamówić ją również z dostawą na Żoliborzu. Pracownicy naszej pizzerii chętnie przyjmą Twoje zamówienie, a następnie zadbają o to, aby na umówioną godzinę znalazła się ona pod wskazanym przez Ciebie adresem. Zachęcamy do składania zamówień!

Pizza bezglutenowa Bielany

Wielu Klientów chcących zamówić pizzę bezglutenową na Bielany zastanawia się, czy nasza pizzeria dowozi właśnie w tym rejonie - sprawdź na mapie stref dowozu. Cieszy nas to, że wieści o naszej smacznej pizzy bezglutenowej tak dobrze się rozchodzą i z dumą pragniemy podkreślić, że dowozimy pizzę również na Bielanach. Jeśli chcesz ją zamówić, to możesz odwiedzić nasz lokal lub też zadzwonić do nas lub złożyć zamówienie przez Internet, zaznaczając, że mamy przygotować dla Ciebie pizzę bezglutenową.